Afscheid Henk Nijhof en Richard van Bekkum

Henk Nijhof en Richard van Bekkum stoppen na dit huidige seizoen met hun vrijwilligerswerkzaamheden bij de jeugd van DSS'14.

Henk is op zijn 4e jaar lid geworden van VV Opijnen, waar hij van alles heeft gedaan. De laatste jaren was Henk vooral actief als leider van onze jeugdelftallen en hij was een actief lid van onze jeugdcommissie. Richard heeft de afgelopen 13 jaar verschillende voetbalgeneraties getraind en begeleid op de wedstrijddagen. De laatste jaren was hij actief als Technisch Jeugd Coordinator en was een actief lid van onze jeugdcommissie. DSS'14 bedankt Henk en Richard voor hun jarenlange vrijwilligerswerkzaamheden. Wij hopen Henk en Richard nog regelmatig te treffen langs onze velden.

Adres

Sportpark DSS`14

Gerestraat 4A
4063CR Heesselt
0344-652193