Op vrijdagavond 6 oktober 2017, hebben wij onze jaarlijkse ledenvergadering gehouden.

IMG 1880

Hierin is terug gekeken op het afgelopen seizoen. De grote lijn op deze avond was toch wel,de landelijke trend van het teruglopen van het saamhorigheidsgevoel, het clubgevoel en hoe en wat we er met zijn allen aan kunnen doen om onze club, gezellig en gezond te houden en waar nodig te krijgen.

Tevens hebben wij op deze avond afscheid genomen van Arjaan Gijsberts als voorzitter van onze vereniging. Wij bedanken Arjaan voor alle jaren dat hij voorzitter, vicevoorzitter, bestuurslid is geweest van onze vereniging en alles wat hij in deze tijd mede heeft gerealiseerd. Voor alles wat Arjaan betekend heeft, is door het bestuur besloten hem te benoemen tot Erelid van de Vereniging.

Arjaan bedankt.

IMG 1881                        

 

 

Ga naar boven